مشاور سئو سایت به صورت ساده تا تخصصی(SEO)

مشاور سئو یا SEO consultant برای سایت نوعی خدماتی در رشد وبسایت یا افزایش رتبه سایت میباشد که میتوانید به صورت بهینه در وقت و هزینه بهینه سازی سایت خود صرفه جویی کنید.من حسین آقاجانی هستم متخصص و مشاور سئو سایت.

خواندن این مطلب حدودا 2 دقیقه زمان میبرد.

seo site

قصد دارم در ابتدای کار یکسری جزیات را مطرح کنم تا درک بهتری از دنیای سئو و چگونگی کار مشاور سئو داشته باشید.میزبانی شما باعث افتخار بنده است.همانطور که در عنوان مشخص است من و تیم اجرایی سئو خود(در صورت نیازِ شما) شما را در موتور جستجو گوگل کمک خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

سئو در واقع مخفف کلمه Search Engine Optimization میباشد.به چه معنی ؟ به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو.

بزارید با یک تعریف ساده ذهن شما را آماده کنم.فرض کنید شما یک وب سایتی دارید و نیاز دارید در موتور جستجو در کلمات کلیدی مختلف دیده شوید,بنابراین شما به واسطه سئو میتوانید وبسایت خود را در معرض دید کاربران موتور جستجو گوگل قرار دهید.

جنگ بین سئو و تبلیغات گوگل

مشاور سئو

تبلیغات گوگل همانطور که از اسم آن پیداست,تبلیغات است.تمامی تبلیغات زمان محدودی دارند و البته با هزینه.

بنده به شخصه تبلیغات را بسیار مهم میدونم اما در زمان و مکان مناسب.یک پلن حرفه ای سئو باید این ویژگی را داشته باشد که بدانیم چه زمانی و در چه مکانی و به چه صورتی باید تبلیغات کنیم.

چه کارهایی با مشاور سئو صورت میگیرد؟

مشاور سئو سایت

این مورد برای شما مهم است که بدانید وظیفه یک مشاور سئو سایت دقیقا چیست ؟ باهم به موارد زیر میپردازیم:

 • تحلیل و بررسی کلی سایت ( OFF page_ON page)
 • مشاوره در خصوص انتخاب کلمات کلیدی مناسب منطبق با رقبای بازار (Keyword Research)
 • مشاوره تکنیکال و بهبود ساختار فنی سایت
 • در صورت لزوم مشاوره قبل از طراحی سایت
 • مشاوره,آموزش و هماهنگی با تیم تولید محتوا
 • تدوین استراتژی محتوا
 • تدوین استراتژی لینک بیلدینگ
 • تدوین استراتژی Off page seo
 • ارائه استراتژی سئو سایت
 • ارائه برنامه های هفتگی در جهت بهبود سایت

هزینه یک مشاور سئو چقدر است ؟

میزان هزینه مشاور سئو همیشه به دلیل نوع سایت,میزان سختی و رقابت در حوزه مشخص به خود متغیر بوده است.بنابراین هیچگاه نمیتوان در این خصوص هزینه مشخصی تعیین کرد.در واقع مشاور میتواند پس از بررسی کسب و کار به شما اعلام هزینه کند و اما در ادامه بپردازیم به مزیت مشاور سئو که چه ویژگی مثبتی میتواند برای سایت ما داشته باشد.

مزیت مشاور سئو سایت در رشد کسب و کار چیست؟

مشاور سئو

بعد از اینکه در خصوص وظایف یک مشاور سئو صحبت کردیم بپردازیم به مزیت آن که مشاور سئو سایت میتواند نقش یک مربی را برای ما ایفا کند,به این دلیل که میتواند در چارچوب اصول و استاندارد و با برنامه ریزی درست ما را در مسیر موفقیت قرار دهد.حتی به شما عزیزان پیشنهاد میشود قبل از راه اندازی سایتِ خودتان با یک مشاور سئو مشورت کنید تا بتوانید قدم درستی در مسیر خودتان بردارید.شخص مشاور سئو با داشتن دانش فنی با تلفیق تجربه سئو سایت ها میتواند راه را برای شما آسان کند و به هدف خود سریعتر نزدیک شوید.

به شخصه با مدیرانی ملاقات داشتم که چندین سال هزینه های جانبی در تیم تولید محتوا و تبلیغات داده اند اما نتیجه دلخواه خود را نگرفته اند.بنابراین توصیۀ بسیار میکنم قبل از هر اقدام و هر هزینه ای با یک مشاور سئو صحبت نمایید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

برای ارتباط با من میتوانید با شماره تماس 09331669036 ارتباط بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید.

  در ضمن میتوانید سوالات خودتان را در همین قسمت کامنت کنید.

  با احترام -حسین آقاجانی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.